07.KosaNS - N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 16.09.2010 18:49:17
Rozmiar pliku: 4,34 MB
Tagi: 07.KosaNS, N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą, KosaNS, album, solo, Idąc, Przez, Życie, Nienawidzą, Kępno, BRW
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07.KosaNS_-_N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz zajmuje cztery i trzydzieści cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dziesięć sekund. To jeden z piosenek autorstwa 07.KosaNS, której nazwa to N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego kawałka. Będziemy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio 07.KosaNS - N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą dotychczas. Nikt do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu 07.KosaNS - N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą. Dlaczego właśnie ta piosenka?

07.KosaNS bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tutaj piosenek jest absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można napotkać na analogicznych serwisach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą, w wykonaniu 07.KosaNS. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiego powodu 07.KosaNS - N.I.E.N.A.W.I.D.Z.Ą jest obecnie trendy. 07.KosaNS nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj