Radion 6 - Up We Go

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:13
Data dodania: 16.09.2010 18:54:04
Rozmiar pliku: 14,2 MB
Tagi: Radion 6, Up We Go, radion, up, we, go
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Radion_6_-_Up_We_Go.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz posiada rozmiar czternaście i dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na sześć minut i trzynaście sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Radion 6, której nazwa brzmi Up We Go. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku Radion 6 - Up We Go. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Up We Go. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Radion 6 - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Radion 6 - Up We Go, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do realizacji rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Up We Go? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj