radion 6 - up we go

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:12
Data dodania: 16.09.2010 18:54:04
Rozmiar pliku: 5,67 MB
Tagi: radion 6, up we go
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

radion_6_-_up_we_go.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz masz otworzoną to około pięć i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i dwanaście sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa radion 6, której nazwa brzmi up we go. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku. Zalecamy więc, abyś takowy zaproponował. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio radion 6 - up we go. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi radion 6 - up we go. Czemu właśnie ten kawałek?

radion 6 bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Tak jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być up we go, znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz up we go, której kompozytorem jest radion 6. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy radion 6 - up we go i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. radion 6 nie bez powodu jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj