Kuras-Sun Storm

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:12
Data dodania: 16.09.2010 18:56:06
Rozmiar pliku: 5,68 MB
Tagi: Kuras, Sun Storm, drum, bass
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kuras-Sun_Storm.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to mniejwięcej pięć i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość to sześć minut i dwanaście sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Sun Storm", której autorem jest Kuras. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie dodano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Kuras-Sun Storm. Piosenka Sun Storm została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~M. 21.12.2010
    Opór !

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Kuras-Sun Storm do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Kuras-Sun Storm download, download Kuras-Sun Storm, pobierz Kuras-Sun Storm, Kuras-Sun Storm pobierz, pobierz mp3 Kuras-Sun Storm, download mp3 Kuras-Sun Storm, Kuras-Sun Storm pobierz mp3, Kuras-Sun Storm mp3 pobierz, zippy Kuras-Sun Storm zippy, chomikuj Kuras-Sun Storm chomikuj, Kuras-Sun Storm mp3 download, darmowe mp3 Kuras-Sun Storm, Kuras-Sun Storm download mp3, lub Kuras-Sun Storm mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Kuras-Sun Storm. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Kuras jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Sun Storm, genialna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz napotkać na analogicznych stronach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Sun Storm, autorstwa Kuras. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Kuras-Sun Storm jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj