PDZ&QRAS-Plastikowi

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:31
Data dodania: 16.09.2010 18:56:06
Rozmiar pliku: 2,30 MB
Tagi: PDZ&QRAS, Plastikowi, uliczny, styl, życia, pendzik, kuras, kurzon, maro
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PDZ&QRAS-Plastikowi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie masz otworzoną to około dwa i trzydzieści setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i trzydzieści jeden sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Plastikowi", której autorem jest PDZ&QRAS. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka PDZ&QRAS-Plastikowi nie została jak na razie ani razu pobrana. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Plastikowi, którą wykonuje PDZ&QRAS, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby PDZ&QRAS-Plastikowi, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niezwykle prostych do zrobienia rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Plastikowi? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj