Evanescence - Bring Me To Life

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:59
Data dodania: 16.09.2010 18:56:30
Rozmiar pliku: 9,13 MB
Tagi: Evanescence, Bring Me To Life, bring, me, to, life, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Evanescence_-_Bring_Me_To_Life.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej dziewięć i trzynaście setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Evanescence, którego nazwa brzmi Bring Me To Life. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Plik Evanescence - Bring Me To Life nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Evanescence - Bring Me To Life coraz sprawniej zdobywa popularność wśród dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Evanescence potrafi napisać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które powtarzamy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Znajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Mamy też wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który reprezentuje sobą Evanescence - Bring Me To Life. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być głośne domówki. Te piosenki możesz również puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Bring Me To Life? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na innych witrynach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak jest tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie zwiększać zbiór darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, na pewno bardzo szybko się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj