Kid Komas & Loc-E - Yo Make That Fat (Jho FM Re...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:05
Data dodania: 16.09.2010 18:57:58
Rozmiar pliku: 2,82 MB
Tagi: Kid Komas & Loc, Yo Make That Fat (Jho FM Re..., demo2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kid_Komas_&_Loc-E_-_Yo_Make_That_Fat_(Jho_FM_Re....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży dwa i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i pięć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Kid Komas & Loc, której nazwa brzmi Yo Make That Fat (Jho FM Re.... W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku Kid Komas & Loc-E - Yo Make That Fat (Jho FM Re.... Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Ogrom empetrójek jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Yo Make That Fat (Jho FM Re...? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Kid Komas & Loc jest modnym i cenionym autorem w świecie muzyki. Kawałki, które nagrywa, błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo dzieje się z Yo Make That Fat (Jho FM Re.... Download tego pliku możesz przeprowadzić na naszej stronie. To jedynie kilka kliknięć, które dzielą Cię od radowania się tym utworem, bez konieczności odwiedzania Wrzuty lub podobnych portali.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Lubisz posłuchać utworów w odtwarzaczu lub na wieży? Nic łatwiejszego - pobierz Kid Komas & Loc-E - Yo Make That Fat (Jho FM Re... i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do ściągnięcia. Całość jest absolutnie za free, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz zrobić niczego poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Pobieranie empetrójek z Wrzuty to znakomite wyjście dla osób, które wolą najpierw zapoznać się z danym albumem lub piosenką, i dopiero później to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, aby nie brać niczego po omacku i nie robić bałaganu na dysku twardym. Jeśli ten utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz wybrać inny. Ale Yo Make That Fat (Jho FM Re..., którego autorem jest Kid Komas & Loc, jest od niedawna na topie - Ty też bądź na czasie i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj