Prototype-Mad World

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 16.09.2010 18:59:48
Rozmiar pliku: 3,55 MB
Tagi: Prototype, Mad World, mad, world
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Prototype-Mad_World.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje trzy i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i sześć sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Prototype, której tytuł brzmi Mad World. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku Prototype-Mad World jak na razie. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Mad World, której autorem jest Prototype, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, jak choćby Prototype-Mad World, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania tricków, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Mad World? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych artystów. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj