matthew dekay - clearing the mind

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:17
Data dodania: 16.09.2010 19:00:28
Rozmiar pliku: 4,84 MB
Tagi: matthew dekay, clearing the mind, matthew, dekay
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

matthew_dekay_-_clearing_the_mind.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej cztery i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i siedemnaście sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "clearing the mind", której wykonawcą jest matthew dekay. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś takowy zaproponował. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 matthew dekay - clearing the mind. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład clearing the mind. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją matthew dekay - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład matthew dekay - clearing the mind, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 clearing the mind? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj