Matthew Dekay - Clearing The Mind

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:16
Data dodania: 16.09.2010 19:00:28
Rozmiar pliku: 4,82 MB
Tagi: Matthew Dekay, Clearing The Mind, matthew, dekay, clearing, the, mind
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Matthew_Dekay_-_Clearing_The_Mind.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to około cztery i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i szesnaście sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Matthew Dekay, której tytuł brzmi Clearing The Mind. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Matthew Dekay - Clearing The Mind. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Clearing The Mind. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Matthew Dekay, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, jak choćby Matthew Dekay - Clearing The Mind, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do zrobienia rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon Clearing The Mind? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj