Emes - Wonderfull life

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:25
Data dodania: 16.09.2010 19:02:52
Rozmiar pliku: 12,4 MB
Tagi: Emes, Wonderfull life, Wonderfull, life, electro, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Emes_-_Wonderfull_life.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słuchasz to dwanaście i cztery setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i dwadzieścia pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Wonderfull life", której wykonawcą jest Emes. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego Emes - Wonderfull life do dzisiaj. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Emes - Wonderfull life to kawałek, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie tylko pośród fanów tego typu rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Emes jest w stanie nagrać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, do którego należy Emes - Wonderfull life. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość i świetne brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Wonderfull life? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych witrynach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak posiadamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dodajemy nowe kawałki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj