Sylver - Rise Again

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:18
Data dodania: 16.09.2010 19:04:01
Rozmiar pliku: 4,85 MB
Tagi: Sylver, Rise Again, Rise, Again
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sylver_-_Rise_Again.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz słuchasz to mniejwięcej cztery i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i osiemnaście sekund. To utwór o tytule "Rise Again", którego wykonawcą jest Sylver. Plik mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku Sylver - Rise Again. Żadna osoba do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Jednym z takich twórców jest Sylver, a najnowszy przebój Rise Again to mistrzowski poziom w kwestii tworzenia muzyki, a popularność zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Pozostawmy opinie ludzi za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Sylver - Rise Again? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, przez co ta piosenka zyskuje same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Rise Again, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Sylver? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych portali - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy przebojów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Sylver - Rise Again, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz ogrom piosenek, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj