leon somov feat. jazzu - who r u ( ijo remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:56
Data dodania: 16.09.2010 19:05:23
Rozmiar pliku: 5,43 MB
Tagi: leon somov feat. jazzu, who r u ( ijo remix), electronic, trip-hop, chillout
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

leon_somov_feat._jazzu_-_who_r_u_(_ijo_remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej pięć i czterdzieści trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to piosenka tytułem "who r u ( ijo remix)", której autorem jest leon somov feat. jazzu. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie pobrała ani razu pliku leon somov feat. jazzu - who r u ( ijo remix). Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy bez problemów zdobywają tłumy wiernych fanów, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Jednym z takich twórców jest leon somov feat. jazzu, a najnowszy przebój who r u ( ijo remix) to mistrzowski poziom w dziedzinie komponowania muzyki, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać leon somov feat. jazzu - who r u ( ijo remix)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o who r u ( ijo remix), a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki leon somov feat. jazzu? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz szukać bezpłatnych hitów na nieciekawych, podejrzanych portalach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie rozbudowaną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki leon somov feat. jazzu - who r u ( ijo remix), wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, niezwykłymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj