Detroit Metal City - Grotesque

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 16.09.2010 19:11:48
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: Detroit Metal City, Grotesque, detroit, metal, city
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Detroit_Metal_City_-_Grotesque.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje trzy i szesnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Grotesque", którego autorem jest Detroit Metal City. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku Detroit Metal City - Grotesque do tej pory. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się zanurzenia w świat muzyki? Bezlik kawałków jest w zasięgu ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Grotesque? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

Detroit Metal City jest sławnym i poważanym wykonawcą sceny muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Podobnie stało się z Grotesque. Download tej piosenki najłatwiej przeprowadzić na naszym portalu. To tylko kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tego utworu, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę czy inne strony.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Wolisz posłuchać piosenek w telefonie albo odtwarzaczu? Więc nie zwlekaj - pobierz Detroit Metal City - Grotesque i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie płacąc za dostęp do pliku. Ściąganie utworów z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla osób, które pragną najpierw przesłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i dopiero później to nabyć.

Nie ściągaj niczego po omacku i nie twórz nieporządku na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Gdy dany utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz kliknąć na inny. Ale Grotesque, którego autorem jest Detroit Metal City, jest ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj