Tomy Take me home country roads

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 16.09.2010 19:12:34
Rozmiar pliku: 3,43 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tomy_Take_me_home_country_roads.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to trzy i czterdzieści trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. Znajduje się tu piosenka Tomy Take me home country roads do pobrania.Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nikt nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jak na razie nikt nie ściągnął nigdy pliku audio Tomy Take me home country roads. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Tomy Take me home country roads, której autorem jest Tomy Take me home country roads, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Tomy Take me home country roads, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na telefon Tomy Take me home country roads? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj