Dope - I Am Nothing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:18
Data dodania: 16.09.2010 19:13:33
Rozmiar pliku: 7,26 MB
Tagi: Dope, I Am Nothing, am, nothing, rock, 1999
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dope_-_I_Am_Nothing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży siedem i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i osiemnaście sekund. Odtwarzasz piosenkę o tytule "I Am Nothing", której wykonawcą jest Dope. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Dope - I Am Nothing nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - I Am Nothing, której autorem jest Dope, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Dope - I Am Nothing, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do realizacji tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na telefon I Am Nothing? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj