Dope - I Am Nothing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 16.09.2010 19:13:33
Rozmiar pliku: 5,80 MB
Tagi: Dope, I Am Nothing, Am, Nothing, Metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dope_-_I_Am_Nothing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej pięć i osiemdziesiąt setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzynaście sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "I Am Nothing", której autorem jest Dope. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Piosenka Dope - I Am Nothing nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy z łatwością zjednują sobie rzesze wiernych fanów, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Nie inaczej jest z przebojem I Am Nothing, stworzonym od podstaw przez Dope. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Dope - I Am Nothing? Pobierz mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zbiera same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o I Am Nothing, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć ten przebój Dope? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z Wrzuty. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych portali - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Dope - I Am Nothing, pojawią się wyniki, skąd zostaniesz przekierowany wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem jest pobranie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj