Deero/Wrs - Górna półka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:19
Data dodania: 16.09.2010 19:15:01
Rozmiar pliku: 5,28 MB
Tagi: Deero/Wrs, Górna półka, ewue, deero, wisznia, wrs, żary, dsm, drugra, strona, medalu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Deero/Wrs_-_Górna_półka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży pięć i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i dziewiętnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Górna półka", której autorem jest Deero/Wrs. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Plik Deero/Wrs - Górna półka nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Deero/Wrs - Górna półka. Czy warto tego posłuchać?

Deero/Wrs jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Górna półka, znakomita empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś obawiać się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tu piosenki są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz spotkać na podobnych portalach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Górna półka, w wykonaniu Deero/Wrs, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Deero/Wrs - Górna półka stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk produkuje przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj