Pegaz - (I Just) Died In Your Arms

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:25
Data dodania: 16.09.2010 19:15:05
Rozmiar pliku: 199 KB
Tagi: Pegaz, (I Just) Died In Your Arms, nrd
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pegaz_-_(I_Just)_Died_In_Your_Arms.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży sto dziewięćdziesiąt dziewięć i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na zero minut i dwadzieścia pięć sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "(I Just) Died In Your Arms", której wykonawcą jest Pegaz. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Pegaz - (I Just) Died In Your Arms do tej pory. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych muzyków, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Pegaz - (I Just) Died In Your Arms. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Pegaz bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie (I Just) Died In Your Arms, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o żadne opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest zupełnie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w niepamięć wieczne czekanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

(I Just) Died In Your Arms, autorstwa Pegaz, to znakomita melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Pegaz - (I Just) Died In Your Arms stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Pegaz nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj