Strormtrooper & Tymon - Agony http://www.hard-s...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:42
Data dodania: 16.09.2010 19:15:40
Rozmiar pliku: 13,0 MB
Tagi: Strormtrooper & Tymon, Agony http://www.hard, s..., strormtrooper, tymon, agony, hardcore, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Strormtrooper_&_Tymon_-_Agony_http://www.hard-s....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to trzynaście i zero setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści dwa sekundy. Odtwarzasz piosenkę o tytule "Agony http://www.hard", której wykonawcą jest Strormtrooper & Tymon. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego Strormtrooper & Tymon - Agony http://www.hard-s... jak na razie. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Agony http://www.hard. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Strormtrooper & Tymon, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Strormtrooper & Tymon - Agony http://www.hard-s..., a następnie przegrać go na telefon.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrobienia rozwiązań, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Agony http://www.hard? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj