Neurological - Carnival Holocaust

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:55
Data dodania: 16.09.2010 19:16:38
Rozmiar pliku: 1,76 MB
Tagi: Neurological, Carnival Holocaust, carnival, holocaust, eternal, damnation
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Neurological_-_Carnival_Holocaust.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar jeden i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt pięć sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Carnival Holocaust", której autorem jest Neurological. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku Neurological - Carnival Holocaust dotychczas. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe utwory i nowe płyty, które od razu zdobywają serca fanów. Takim muzykiem jest właśnie Neurological, a tegoroczny hit Carnival Holocaust to mistrzowski poziom w kwestii tworzenia muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Zapewne wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest Neurological - Carnival Holocaust? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Carnival Holocaust, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Neurological? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie każdego utworu z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle pojemnej bazy utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu hasła, na przykład Neurological - Carnival Holocaust, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Twój ruch. Jeśli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz ogrom utworów, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj