outblast - pride & pain

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:36
Data dodania: 16.09.2010 19:16:44
Rozmiar pliku: 6,96 MB
Tagi: outblast, pride & pain, hardcore
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

outblast_-_pride_&_pain.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar sześć i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to siedem minut i trzydzieści sześć sekund. Jest to utwór tytułem "pride & pain", którego autorem jest outblast. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nikt nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj nikt nie ściągnął ani razu utworu muzycznego outblast - pride & pain. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, również dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład outblast - pride & pain. Dlaczego właśnie ta piosenka?

outblast bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy pride & pain, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

pride & pain, której autorem jest outblast, to świetna melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, dlaczego outblast - pride & pain jest ostatnio trendy. outblast nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj