Subway to Sally - Abendlied

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 16.09.2010 19:17:17
Rozmiar pliku: 7,38 MB
Tagi: Subway to Sally, Abendlied, subway, to, sally, folk-rock, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Subway_to_Sally_-_Abendlied.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje siedem i trzydzieści osiem setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzynaście sekund. To piosenka o tytule "Abendlied", której autorem jest Subway to Sally. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jeszcze żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku mp3 Subway to Sally - Abendlied. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Abendlied, której autorem jest Subway to Sally, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, na przykład Subway to Sally - Abendlied, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz skopiować na telefon Abendlied? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj