Randy Edelman - One Long Bluesy Night

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:14
Data dodania: 16.09.2010 19:18:36
Rozmiar pliku: 5,12 MB
Tagi: Randy Edelman, One Long Bluesy Night, randy, edelman, one, long, bluesy, night, soundtrack, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Randy_Edelman_-_One_Long_Bluesy_Night.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie słuchasz to około pięć i dwanaście setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i czternaście sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Randy Edelman, którego tytuł to One Long Bluesy Night. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Randy Edelman - One Long Bluesy Night jak na razie. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu One Long Bluesy Night. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Randy Edelman, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Randy Edelman - One Long Bluesy Night, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka bardzo prostych do wykonania chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 One Long Bluesy Night? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj