dj kapi - special atack

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 21:37
Data dodania: 16.09.2010 19:19:40
Rozmiar pliku: 29,7 MB
Tagi: dj kapi, special atack, tt
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

dj_kapi_-_special_atack.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to dwadzieścia dziewięć i siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na dwadzieścia jeden minut i trzydzieści siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa dj kapi, której nazwa to special atack. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór dj kapi - special atack nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

dj kapi - special atack to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie zawsze w gronie fanów tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że dj kapi jest w stanie wymyślić chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odnajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Mamy wiele odmian muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, który reprezentuje sobą dj kapi - special atack. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne parapetówki. Te utwory możesz także słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię special atack? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy świeże piosenki, systematycznie poszerzając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeśli będzie tak, że go u nas brakuje, na pewno w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj