Pekinska Patka - Biti ruzan, pametan i mlad

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:57
Data dodania: 16.09.2010 19:20:19
Rozmiar pliku: 1,78 MB
Tagi: Pekinska Patka, Biti ruzan pametan i mlad, pekinska, patka, hardcore, punk, rock, yugoslavia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pekinska_Patka_-_Biti_ruzan,_pametan_i_mlad.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży jeden i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt siedem sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Pekinska Patka, którego nazwa to Biti ruzan, pametan i mlad. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie zaproponował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Pekinska Patka - Biti ruzan, pametan i mlad dotychczas. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Pekinska Patka - Biti ruzan, pametan i mlad. Czy warto się z tym zapoznać?

Pekinska Patka jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Biti ruzan, pametan i mlad, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o jakieś koszty - całość dostępnych u nas empetrójek jest całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Biti ruzan, pametan i mlad, autorstwa Pekinska Patka, to świetna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Pekinska Patka - Biti ruzan, pametan i mlad i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Pekinska Patka nie bez powodu jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj