01 - Intro

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:57
Data dodania: 16.09.2010 19:22:59
Rozmiar pliku: 2,68 MB
Tagi: Intro, korn, untitled
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_-_Intro.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie masz uruchomioną to dwa i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to witryna, na której możesz odtwarzać i zapisać na dysk utwór mp3 01 - Intro. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór 01 - Intro nie został jeszcze ani razu pobrany. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 01 - Intro do pobrania możesz wyszukać wpisując:
01 - Intro download, download 01 - Intro, pobierz 01 - Intro, 01 - Intro pobierz, pobierz mp3 01 - Intro, download mp3 01 - Intro, 01 - Intro pobierz mp3, 01 - Intro mp3 pobierz, zippy 01 - Intro zippy, chomikuj 01 - Intro chomikuj, 01 - Intro mp3 download, darmowe mp3 01 - Intro, 01 - Intro download mp3, lub 01 - Intro mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - 01 - Intro, którą wykonuje Intro, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład 01 - Intro, a następnie skopiować go na telefon.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na telefon 01 - Intro? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj