02- Leksykon - TeRAPia Wstrząsowa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:45
Data dodania: 16.09.2010 19:25:00
Rozmiar pliku: 2,52 MB
Tagi: Leksykon, TeRAPia Wstrząsowa, areni, bolek, sakes, rap, besko, terapia, wstrząsowa, 02
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02-_Leksykon_-_TeRAPia_Wstrząsowa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie masz otworzoną to około dwa i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. Uruchomiłeś plik mp3 o tytule "TeRAPia Wstrząsowa", którego wykonawcą jest Leksykon. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Utwór 02- Leksykon - TeRAPia Wstrząsowa nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, dla przykładu 02- Leksykon - TeRAPia Wstrząsowa. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Leksykon bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży TeRAPia Wstrząsowa, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne u nas kawałki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na TeRAPia Wstrząsowa, autorstwa Leksykon. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego 02- Leksykon - TeRAPia Wstrząsowa jest obecnie na topie. Leksykon nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj