01. The PaTrIoT - Reason

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:45
Data dodania: 16.09.2010 19:27:46
Rozmiar pliku: 2,51 MB
Tagi: 01. The PaTrIoT, Reason, super, patriot, rock, własna, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01._The_PaTrIoT_-_Reason.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to dwa i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. To jeden z utworów wykonawcy 01. The PaTrIoT, którego tytuł to Reason. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku audio 01. The PaTrIoT - Reason do tego momentu. Nikt dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco się zaciera - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi 01. The PaTrIoT - Reason. Czy warto tego posłuchać?

01. The PaTrIoT bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Reason, znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych portalach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Reason, autorstwa 01. The PaTrIoT, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż 01. The PaTrIoT - Reason stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta tworzy hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj