Weekend - Najarana Anka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:53
Data dodania: 16.09.2010 19:29:39
Rozmiar pliku: 3,55 MB
Tagi: Weekend, Najarana Anka, najarana, anka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Weekend_-_Najarana_Anka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje trzy i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Uruchomiłeś kawałek tytułem "Najarana Anka", którego autorem jest Weekend. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Weekend - Najarana Anka nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Najarana Anka. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Weekend, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony kawałek, dla przykładu Weekend - Najarana Anka, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Najarana Anka? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj