Fisz - Na Sznurowadle

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:26
Data dodania: 16.09.2010 19:30:00
Rozmiar pliku: 6,08 MB
Tagi: Fisz, Na Sznurowadle, kodex, na, sznurowadle
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fisz_-_Na_Sznurowadle.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz słyszysz to około sześć i osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia sześć sekund. Jest to jeden z utworów wykonawcy Fisz, którego tytuł to Na Sznurowadle. Utwór, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zalecamy więc, abyś go dodał. Piosenka Fisz - Na Sznurowadle nie została jeszcze nigdy pobrana. Żaden użytkownik jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, na przykład Fisz - Na Sznurowadle. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Fisz bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć piosenki. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Na Sznurowadle, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tutaj znajduje się tylko czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz Na Sznurowadle, której kompozytorem jest Fisz. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego Fisz - Na Sznurowadle jest obecnie na topie. Fisz nie bez powodu jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj