Kodex I - Fisz - Na sznurowadle

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:26
Data dodania: 16.09.2010 19:30:00
Rozmiar pliku: 4,06 MB
Tagi: Kodex I, Fisz, Na sznurowadle, muza, piosenka, hop, hip, rap, music, mp3, muzyka, kodex
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kodex_I_-_Fisz_-_Na_sznurowadle.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sześć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Kodex I, której nazwa brzmi Fisz. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jak byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Kodex I - Fisz - Na sznurowadle do tego momentu. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Kodex I - Fisz - Na sznurowadle. Dlaczego właśnie ten utwór?

Kodex I jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Fisz, świetna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych stronach. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Fisz, autorstwa Kodex I, to świetna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Kodex I - Fisz - Na sznurowadle i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj