ATB - What About Us

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 16.09.2010 19:31:06
Rozmiar pliku: 6,03 MB
Tagi: ATB, What About Us, what, about, us, dance, 2009-00-00
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ATB_-_What_About_Us.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz słyszysz to około sześć i trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "What About Us", którego autorem jest ATB. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 ATB - What About Us. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, na przykład ATB - What About Us. Dlaczego właśnie ta piosenka?

ATB bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Tak jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie What About Us, genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także szybko i za darmo.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest What About Us, w wykonaniu ATB. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, dlaczego ATB - What About Us jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj