Tapping The Vein - Butterfly

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:54
Data dodania: 16.09.2010 19:31:34
Rozmiar pliku: 11,2 MB
Tagi: Tapping The Vein, Butterfly, tapping, the, vein, gothic, metal, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tapping_The_Vein_-_Butterfly.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz zajmuje jedenaście i dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Odtwarzasz utwór o tytule "Butterfly", którego autorem jest Tapping The Vein. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie pobrał utworu muzycznego Tapping The Vein - Butterfly do dziś. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tego pliku, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, także dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Tapping The Vein - Butterfly. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Tapping The Vein jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Butterfly, świetna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tutaj utwory są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu znajduje się tylko czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Butterfly, której autorem jest Tapping The Vein, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Tapping The Vein - Butterfly i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Tapping The Vein nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj