VA - Kalt - Farewell

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:53
Data dodania: 16.09.2010 19:31:34
Rozmiar pliku: 8,87 MB
Tagi: Kalt, Farewell, va, gothic, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

VA_-_Kalt_-_Farewell.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje osiem i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to pięć minut i pięćdziesiąt trzy sekundy. Słuchasz plik mp3 o tytule "Farewell", którego autorem jest Kalt. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Utwór VA - Kalt - Farewell nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Farewell, którą wykonuje Kalt, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby VA - Kalt - Farewell, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do wykonania sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Farewell? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj