Koston - Moja własna egzystencja

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:42
Data dodania: 16.09.2010 19:33:18
Rozmiar pliku: 4,30 MB
Tagi: Koston, Moja własna egzystencja, moja, własna, egzystencja, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Koston_-_Moja_własna_egzystencja.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz posiada rozmiar cztery i trzydzieści setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści dwa sekundy. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "Moja własna egzystencja", którego autorem jest Koston. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Plik Koston - Moja własna egzystencja nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Moja własna egzystencja, którą wykonuje Koston, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Koston - Moja własna egzystencja, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon Moja własna egzystencja? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnej biblioteki piosenek i odkrycie nowych wykonawców. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj