The October Leaves - Umbrella

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 16.09.2010 19:36:14
Rozmiar pliku: 2,91 MB
Tagi: The October Leaves, Umbrella, The, October, Leaves
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_October_Leaves_-_Umbrella.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży dwa i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i jedenaście sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa The October Leaves, którego tytuł brzmi Umbrella. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Piosenka The October Leaves - Umbrella nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie mnóstwo darmowych kawałków, wszystko co musisz zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Umbrella? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

The October Leaves to lubiany i modny autor sceny muzycznej. Tworzone przez niego kawałki w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Analogicznie dzieje się z Umbrella. Download pliku mp3 najłatwiej wykonać na naszej stronie. Jedynie parę kliknięć potrzeba, abyś mógł pominąć Wrzutę i podobne strony, by cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Chcesz włączyć kawałki na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - pobierz The October Leaves - Umbrella i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat za udostępnienie mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz przebój i ściągniesz go, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla osób, które pragną najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretny album, i w następstwie tego to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie brać niczego po omacku i nie robić nieporządku na dysku twardym. Jeśli taki utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Jednakże Umbrella, który wykonuje The October Leaves, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj