The October Leaves - Ten

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 16.09.2010 19:36:14
Rozmiar pliku: 1,89 MB
Tagi: The October Leaves, Ten
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_October_Leaves_-_Ten.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około jeden i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i osiem sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa The October Leaves, której nazwa brzmi Ten. Utwór mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku audio The October Leaves - Ten dotychczas. Żaden odwiedzający dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również za sprawą portali takich jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby The October Leaves - Ten. Czy warto się z tym zapoznać?

The October Leaves bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Ten, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i bezpłatnie.

Ten, której autorem jest The October Leaves, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż The October Leaves - Ten stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. The October Leaves nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj