Łakomy - Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 16.09.2010 19:37:40
Rozmiar pliku: 3,10 MB
Tagi: Łakomy, Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU), łakomy, silesia, śląsk, katowice, bytom, chorzów, zabrze, gliwice, góry, piekary
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Łakomy_-_Masz_ten_Rap_feat._Ramzes(LSU).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz masz uruchomioną to około trzy i dziesięć setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Łakomy, którego nazwa to Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU). Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Jeszcze nikt nie pobrał nigdy pliku Łakomy - Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU). Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Tak samo jest z przebojem Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU), wykonywanym przez Łakomy. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pozostawmy zdania ludzi za plecami, bo pewnie chcesz poznać Łakomy - Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU), a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój Łakomy? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej piosenki z tego serwisu. Już nie musisz szukać bezpłatnych kawałków na różnych, podejrzanych portalach - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie rozbudowanym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Łakomy - Masz ten Rap feat. Ramzes(LSU), dostaniesz wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, cudownymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj