tRoL - Wściekły pies

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:10
Data dodania: 16.09.2010 19:39:12
Rozmiar pliku: 3,81 MB
Tagi: tRoL, Wściekły pies, wściekły, pies, hip, hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

tRoL_-_Wściekły_pies.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i dziesięć sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa tRoL, którego nazwa to Wściekły pies. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego pliku nikt nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka tRoL - Wściekły pies nie została do dziś ani razu pobrana. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Bezlik utworów jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Wściekły pies? Pobierz mp3 w jednej chwili, to prostsze niż sądziłeś.

tRoL jest znanym i cenionym autorem sceny muzycznej. Piosenki, które nagrywa, błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Podobnie dzieje się z Wściekły pies. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić na naszym portalu. Tylko kilka kliknięć potrzeba, żebyś mógł ominąć Wrzutę lub podobne strony, aby cieszyć się tą piosenką.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Zatem nie zwlekaj - pobierz tRoL - Wściekły pies i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest zupełnie za darmo, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić nic poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie utworów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla ludzi, którzy wolą najpierw przesłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i dopiero po tym to nabyć.

Nie ściągaj niczego na ślepo i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - odsłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Gdy taki kawałek Ci się nie spodoba, zawsze możesz wybrać inny. Jednakże Wściekły pies, który nagrał tRoL, znajduje się od niedawna na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj