Trol - Tical

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 16.09.2010 19:39:12
Rozmiar pliku: 6,76 MB
Tagi: Trol, Tical, hip-hop, 2007, krakow, krk, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Trol_-_Tical.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około sześć i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Tical", której autorem jest Trol. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Trol - Tical nie została do dziś nigdy pobrana. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Trol - Tical do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Trol - Tical download, download Trol - Tical, pobierz Trol - Tical, Trol - Tical pobierz, pobierz mp3 Trol - Tical, download mp3 Trol - Tical, Trol - Tical pobierz mp3, Trol - Tical mp3 pobierz, zippy Trol - Tical zippy, chomikuj Trol - Tical chomikuj, Trol - Tical mp3 download, darmowe mp3 Trol - Tical, Trol - Tical download mp3, lub Trol - Tical mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych artystów, także za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Trol - Tical. Czy warto tego posłuchać?

Trol jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie zakupią całe albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Tical, niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można napotkać na podobnych portalach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest obecna jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na Tical, w wykonaniu Trol. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Trol - Tical i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj