ZEMFIRA I MUMIJ TROLL - MEDVEDICA

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:22
Data dodania: 16.09.2010 19:39:39
Rozmiar pliku: 6,00 MB
Tagi: ZEMFIRA I MUMIJ TROLL, MEDVEDICA, zemfira, mumij, troll
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ZEMFIRA_I_MUMIJ_TROLL_-_MEDVEDICA.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej sześć i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia dwa sekundy. To jeden z wielu utworów wykonawcy ZEMFIRA I MUMIJ TROLL, którego tytuł brzmi MEDVEDICA. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik ZEMFIRA I MUMIJ TROLL - MEDVEDICA nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Żadna osoba do dzisiaj nie raczył skomentować tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, także dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu ZEMFIRA I MUMIJ TROLL - MEDVEDICA. Dlaczego właśnie ta piosenka?

ZEMFIRA I MUMIJ TROLL bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być MEDVEDICA, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne u nas utwory są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

MEDVEDICA, autorstwa ZEMFIRA I MUMIJ TROLL, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny ZEMFIRA I MUMIJ TROLL - MEDVEDICA jest teraz tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor tworzy przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj