donguralesko - el polako

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:18
Data dodania: 16.09.2010 19:40:06
Rozmiar pliku: 3,03 MB
Tagi: donguralesko, el polako, dge, el, polako
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donguralesko_-_el_polako.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i trzy setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i osiemnaście sekund. To jeden z piosenek nagranych przez donguralesko, której tytuł to el polako. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu nie dopasowano dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku donguralesko - el polako. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - el polako, której autorem jest donguralesko, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, dla przykładu donguralesko - el polako, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrobienia chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na telefon el polako? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj