YanVar - Epilogus [Requiem Eternam] - (Ianua 2010)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 10:02
Data dodania: 16.09.2010 19:43:39
Rozmiar pliku: 8,04 MB
Tagi: YanVar, Epilogus [Requiem Eternam], (Ianua 2010), epilogus, requiem, eternam, ianua, 2010, indie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

YanVar_-_Epilogus_[Requiem_Eternam]_-_(Ianua_2010).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje osiem i cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dziesięć minut i dwa sekundy. To jeden z utworów wykonawcy YanVar, którego tytuł to Epilogus [Requiem Eternam]. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Jak na razie nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 YanVar - Epilogus [Requiem Eternam] - (Ianua 2010). Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Jednym z takich muzyków jest YanVar, a tegoroczny hit Epilogus [Requiem Eternam] jest już głośno komentowany w świecie muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Zostawmy zdania ludzi za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać YanVar - Epilogus [Requiem Eternam] - (Ianua 2010)? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zbiera same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Epilogus [Requiem Eternam], a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój YanVar? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to świetny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnego utworu z Wrzuty. Już nie musisz szukać bezpłatnych utworów na różnych, niebezpiecznych stronach - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki YanVar - Epilogus [Requiem Eternam] - (Ianua 2010), otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj