YanVar - Clamatus - (Ianua 2010)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:13
Data dodania: 16.09.2010 19:43:39
Rozmiar pliku: 16,9 MB
Tagi: YanVar, Clamatus, (Ianua 2010), ianua, 2010, progressive, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

YanVar_-_Clamatus_-_(Ianua_2010).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje szesnaście i dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dziewięć minut i trzynaście sekund. To kawałek tytułem "Clamatus", którego wykonawcą jest YanVar. Plik mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego YanVar - Clamatus - (Ianua 2010) do tego momentu. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Clamatus, którą wykonuje YanVar, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś mógł ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład YanVar - Clamatus - (Ianua 2010), a następnie skopiować go na telefon.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrealizowania tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Clamatus? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj