YanVar - Moeroris - (Ianua 2010)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 13:51
Data dodania: 16.09.2010 19:43:39
Rozmiar pliku: 19,0 MB
Tagi: YanVar, Moeroris, (Ianua 2010), ianua, 2010, psychedelic
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

YanVar_-_Moeroris_-_(Ianua_2010).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej dziewiętnaście i zero setnych megabajta. Zaś jego długość to trzynaście minut i pięćdziesiąt jeden sekund. Uruchomiłeś plik mp3 tytułem "Moeroris", którego wykonawcą jest YanVar. Plik mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Piosenka YanVar - Moeroris - (Ianua 2010) nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Moeroris. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest YanVar - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych eventach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, na przykład YanVar - Moeroris - (Ianua 2010), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Moeroris? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już dawno będziesz ją znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj