YanVar - Luminaris - (Ianua 2010)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 16.09.2010 19:43:39
Rozmiar pliku: 6,79 MB
Tagi: YanVar, Luminaris, (Ianua 2010), ianua, 2010, new, age
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

YanVar_-_Luminaris_-_(Ianua_2010).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje sześć i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Odtwarzasz plik mp3 o tytule "Luminaris", którego autorem jest YanVar. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego YanVar - Luminaris - (Ianua 2010) jak na razie. Żadna osoba do dzisiaj nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Luminaris. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest YanVar, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, dla przykładu YanVar - Luminaris - (Ianua 2010), a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na telefon Luminaris? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj