05 Mark Knopfler - Guitar Lick 05

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:10
Data dodania: 16.09.2010 19:47:27
Rozmiar pliku: 181 KB
Tagi: 05 Mark Knopfler, Guitar Lick 05, mark, knopfler, guitar, lick, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

05_Mark_Knopfler_-_Guitar_Lick_05.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie masz otworzoną to około sto osiemdziesiąt jeden i zero setnych kilobajta. A jego czas trwania oscyluje na zero minut i dziesięć sekund. To plik mp3 o tytule "Guitar Lick 05", którego wykonawcą jest 05 Mark Knopfler. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Zalecamy więc, abyś takowy zaproponował. Do tej pory nikt nie ściągnął nigdy pliku audio 05 Mark Knopfler - Guitar Lick 05. Żadna osoba do dzisiaj nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Guitar Lick 05. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją 05 Mark Knopfler - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, dla przykładu 05 Mark Knopfler - Guitar Lick 05, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do zrobienia tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Guitar Lick 05? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj