Exilia - Lifegame

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 16.09.2010 19:47:47
Rozmiar pliku: 3,68 MB
Tagi: Exilia, Lifegame
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Exilia_-_Lifegame.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz zajmuje trzy i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i jeden sekunde. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez Exilia, którego tytuł to Lifegame. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Exilia - Lifegame. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca ludzi. Takim muzykiem jest właśnie Exilia, a tegoroczny hit Lifegame jest już szeroko komentowany na stronach internetowych, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

Zostawmy opinie innych za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać Exilia - Lifegame? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Lifegame, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Exilia? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Od teraz skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś darmowych utworów - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu hasła, dla przykładu Exilia - Lifegame, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj