noisecontrollers vs. dj smash - volna (dj lorve...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:54
Data dodania: 16.09.2010 19:52:45
Rozmiar pliku: 4,49 MB
Tagi: noisecontrollers vs. dj smash, volna (dj lorve...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

noisecontrollers_vs._dj_smash_-_volna_(dj_lorve....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży cztery i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "volna (dj lorve...", której autorem jest noisecontrollers vs. dj smash. Utwór, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio noisecontrollers vs. dj smash - volna (dj lorve... do tej pory. Żaden odwiedzający do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład volna (dj lorve.... Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją noisecontrollers vs. dj smash, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby noisecontrollers vs. dj smash - volna (dj lorve..., a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niezwykle prostych do wykonania sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 volna (dj lorve...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. A może będzie też tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj